Přehled akcí

Objednávky pro opakovanou prohlídku

V případě nevyhovující prohlídky ME i TK je nutné, aby si žadatel zarezervovat termín pro opakovanou prohlídku. Objednávku si může provést sám na našich webových stránkách, telefonicky na tel. +420 412 358 844 nebo osobně na provozovně STK (Strakonická 3242, Varnsdorf). V případě, že prohlídka ME byla vyhovující a nevyhovující byla prohlídka TK, objednávku žadatel neprovádí. Tento druh prohlídek provádíme primárně v ranních a dopoledních hodinách, avšak po předešlé dohodě na recepci STK i v odpoledních hodinách. Děkujeme z pochopení.

Objednávky pro ME+TK

Pro provedení měření emisí s následnou technickou prohlídkou vozidla je nutná rezervace. Objednávku si žadatel může provést sám na našich webových stránkách, telefonicky na tel. +420 412 358 844 nebo osobně na provozovně STK (Strakonická 3242, Varnsdorf). Děkujeme za pochopení.

Evidence, TK motocyklů, přívěsů, vozů na el. pohon a vozů s hotovými emisem

Systém na objednávky je výhradně jen pro vozidla podléhající měření emisí. Na evidenční kontrolu vozidla, technickou prohlídku motocyklu, přívěsného vozíku, vozu na elektrický pohon a vozů s již hotovou emisní prohlídkou objednávku na webových stránkách neprovádějte. Tyto druhy prohlídek provádíme primárně v ranních a dopoledních hodinách, avšak po předešlé dohodě na recepci STK i v odpoledních hodinách. Pro více informacích nás kontaktujte emailem na varnsdorf.stk@gmail.com, telefonicky na +420 412 358 844 nebo osobně na provozovně STK (Strakonická 3242, Varnsdorf). Děkujeme za pochopení.

HISTORICKÁ VOZIDLA

!!! Technickou prohlídku historického vozidla lze provést pouze u vozidel, která mají doklad o HISTORICKÉM TESTOVÁNÍ vydaný po 1.9.2023 a po předešlé konzultaci na STK Varnsdorf. Technickou prohlídku lze provést pouze po předchozím objednání za zveřejněných podmínek. Cena technické prohlídky katetegorie L 2.500 Kč, M1/N1 s neřízeným emisním systémem 3.000 Kč a s řízeným emisním systémem za 4.000 Kč.